Dzień Babci i Dziadzia w naszym Przedszkolu

To dni wielkiej radości w naszym Przedszkolu! Przybywają wtedy Babcie i Dziadziowie naszych przedszkolaków, a dzieci zerkają tylko czy na pewno są obecni. Czas przygotowań mija szybko, a napięcie rośnie – bo to już dziś! 

Początek spotkań w każdej z grup to popisy wnuków: śpiewy, tańce, życzenia, wręczanie przygotowanych prezentów i gorące uściski. Później zaczynają się wspólne działania, w które z radością angażują się Goście, a dzieci bardzo starają się, by była to wspaniała zabawa. 

Słodki poczęstunek, smakuje wszystkim wybornie, a jeśli jest to sałatka warzywna przygotowana przez wnuczki i wnuków – to po prostu sama znika!

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przybyli. Obejmujemy serdeczną modlitwą wszystkie Babcie i wszystkich Dziadziów – również tych, którzy z różnych powodów nie mogli spotkać się z nami w Przedszkolu! 

Szczęść Boże!