„Przybyli ułani…” do naszego Przedszkola

Dziś nasze dzieci miały nietypowe spotkanie, ponieważ odwiedzili nas ułani z 8 Pułku Ułanów im. Księcia Józefa Poniatowskiego. Nasi Goście pięknie prezentowali się w mundurach, które przykuły uwagę przedszkolaków, a opowieści o ułańskich tradycjach słuchane były z zaciekawieniem. Strój, elementy uzbrojenia i oporządzenia służyły nie tylko do oglądania – można było ich dotknąć, a niektóre części przymierzyć. Szczególnym zainteresowaniem dzieci cieszył się drewniany koń, którego każde z nich mogło dosiąść. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dokument „CERTYFIKAT Z UDZIAŁU W SPOTKANIU Z UŁANEM”, a serdeczne podziękowanie i wiosenne kwiaty, były wyrazem wdzięczności przedszkolaków.

Serdecznie dziękujemy Panom za przybycie do naszego Przedszkola i krzewienie postaw patriotycznych wśród najmłodszych.