Karnawał z Babcią i Dziadziem

Są takie wydarzenia w roku, o których każdy przedszkolak pamięta. A co jeśli, trzy ważne daty uda się połączyć, aby świętować w jeden dzień? Z pewnością oznacza to jedno- wielką radość! W naszym przedszkolu wszystko jest możliwe, i tak też 20 stycznia, w grupie starszaków,to uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadzia oraz bal karnawałowy, na którym każdego obowiązuje przebranie. Pszczółki rozpoczęły spotkanie od przedstawienia- nie obyło się bez głośnego śmiechu i wzruszenia u naszych Gości- dla nas to wspaniały dowód na to, iż nasze przygotowania opłaciły się. Następnie, dzieci wręczyły przygotowywane od paru dni prezenty- słoiki szczęścia. Znaleźliśmy także czas na wspólne kolędowanie, które było rozgrzewką przed zaplanowaną na dzień jutrzejszy Mszą Świętą. Najbardziej wyczekiwanym momentem spotkania, był oczywiście bal, w trakcie którego muzyka łączyła pokolenia- pojawiły się zarówno lata ’80 jak i współczesne piosenki, znane naszym przedszkolakom. Koniec spotkania był bardzo smakowity, a wszystko dzięki wypiekom przygotowanym przez Rodziców- dziękujemy!! Serdeczne podziękowania należą się oczywiście także dla Babć i Dziadziów, za tak miłe spotkanie. Do zobaczenia!