Zabawy na kortach tenisowych

Piątkowy poranek spędziliśmy bardzo aktywnie. Wszystkie grupy z przyjemnością odpowiedziały na zaproszenie Pani Magdy oraz Pana Michała z firmy SOLDI, i wybrały się na korty tenisowe, by uczestniczyć w zajęciach przybliżającym dyscyplinę sportu, jaką jest tenis ziemny. Dla niektórych „balon”, a więc miejsce odbywających się treningów tenisa  było dobrze znane, gdyż co piątek wykazują się tam szybkością i zręcznością, natomiast   dla odwiedzających po raz pierwszy korty, była to ciekawa atrakcja. Dzięki zorganizowanym zabawom mogliśmy przekonać się, że sport ten to nie tylko usprawnianie koordynacji ruchowej, ale także rozwijanie umiejętności zdrowej rywalizacji- uczenie się zasad gry fair play. Cieszymy się, że nasze Przedszkolaki tak chętnie uczestniczą w zajęciach sportowych, co można zobaczyć w fotorelacji z dzisiejszego poranka! Serdecznie dziękujemy Rodzicom Majeczki i Martynki!!!

Dzięki uprzejmości Rodziców naszych przedszkolaków – Majeczki i Martynki wszystkie grupy z naszego Przedszkola mogły wspaniale bawić się pod ogromnym balonem na kortach tenisowych.